Jakie buty będą modne tej wiosny?

Powoli możemy żegnać się z topornymi, zimowymi butami. Wiosna zbliża się do nas wielkimi krotkami, a wraz z nią kolejne przetasowania w naszej butotece. Jakie buty będą modne w tym sezonie?

Dla pań, które nie lubią rozstawać się ze swoimi zapasami butów, mamy dobrą wiadomość. W tym sezonie nadal modne będą balerinki i kobiece tenisówki. Wszelkie kolory i wory są dopuszczalne, jednak najlepiej, gdy będą to odważne kolory. W tym sezonie, neonowe, wyraziste barwy to podstawa. Jeśli więc w czeluściach naszej szafy znajdują się jaskrawe pary butów, których do tej pory nie miałyśmy odwagi ubrać – w tym sezonie śmiało możemy je przewietrzyć.

Do zestawu butów, które nigdy nie wychodzą z mody, z pewnością można zaliczyć trampki. Od ponad stu lat są noszone przez ludzi, jednak nadal się nie zestarzały. Obecnie, można nabyć rozmaite modele i wersje tych kultowych butów. Jednak zatwardziali miłośnicy klasycznych trampek pewnością poprzestaną na klasycznych wzorach, a wszelkie modyfikacje uznają za herezje. Jednak miłośnicy zabawy konwencjami powinni nosić wygodne i modne trampki z rozmaitymi dodatkami, a także te w modnych, pastelowych kolorach.

Botki to jest to! Botki idealnie sprawdzają się w porach przejściowych. To one są niewątpliwymi liderami tej wiosny. Są one nie tyko bardzo kobiece, ale także wygodne i bardzo na czasie. Jeśli chcemy onieśmielić mężczyzn, wypierzmy drapieżne botki Blink, jeśli zaś potrzebujemy bardziej tonowanych modeli, wybierzmy te, na mniejszym obcasie. Już teraz możemy wyciągać z szafy nasze ulubione botki i dojść w nich aż do lata.botki blink

W tym sezonie nadal rośnie moda na sneakersy i wysokie, drapieżne szpilki. Moda sprzyja więc zarówno miłośnikom wygodnego obuwia, jak i paniom, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez szpilek. Jeśli szpilki, to najlepiej w kolorach pastelowych lub też w odważnych, fluorescencyjnych barwach. Nie bójmy się eksperymentować z kolorami. Tegoroczna wiosna zapowiada się bardzo kolorowo.