Zaprojektuj własne buty z marką Vans!

Przeglądając sklepy internetowe, przechadzając się po wielkich galeriach, niczym mieszkaniec dżungli szukamy rzeczy, które zaspokoją nasz potrzeby. Często dzieje się jednak tak, że kończymy zupełnie niezadowoleni albo przynajmniej w pół zadowoleni, bo to, co kupiliśmy nie do końca spełnia nasze oczekiwania.

Towar, który znajduje się w wyżej wymienionych miejscach jest czymś, co się nam narzuca. Nie jesteśmy w żaden sposób decyzyjni, oprócz samej decyzji w kwestii wyboru. Nie mamy niemal żadnego wpływu na to, co znajduje się w sklepach, poza też drobnym wyjątkiem, jeśli chodzi o to, że wybieramy konkretne sklepy i pewien rodzaj przeglądanego towaru. Sprawa z pozoru nic nie znacząca, może się dla kogoś okazać faktycznym bólem głowy. No bo w jaki sposób mamy być unikatowi, w jaki sposób mamy znaleźć rzecz, która będzie unikatowa.

Choć byśmy nabywali najdroższe rzeczy w danym sklepie, to jasne, że jest ich jeszcze kilka i ktoś również może ją nabyć, a wtedy już nici ze wspomnianej unikatowości. Z pewnością znacie ten moment małego zażenowania, kiedy spotyka się osobę, mającą na sobie tę samą rzecz. Kiepska sytuacja, więc należy zadbać o to, aby jej możliwie jak najbardziej uniknąć. Tutaj naprzeciw wychodzi firma Vans, znana w Polsce mniej lub bardziej od wielu lat. Obecnie totalnie podbijająca nasz modowy rynek. O Vans’ie można powiedzieć naprawdę dużo dobrego. Sama historia firmy jest naprawdę imponująca, o czym przekonacie się zaglądając chociażby tutaj.

Dokładnie od 2004 roku marka umożliwia nie tylko zakup niesamowicie szerokiego asortymentu, ale także projektowanie własnego designu, jeśli chodzi o obuwie, czyli tę część garderoby, która jest dla Vans’a od samego początku najważniejsza. Usługa ta profesjonalnie, dość schludnie i prosto została nazwana Vans Customs. Klienci marki są na tyle dla nich wyjątkowi, że mają prawo stworzyć własne buty z serii Slip-on. Być może nie osiągniemy tutaj unikatowości na tę skalę, że buty wymyślimy od początku do końca, wraz z krojem, bo też nie o to chodzi. To jasne, że musi zostać zachowana tożsamość marki Vans. Wykorzystać możemy multum wzorów i kolorów, używając do tego specjalnej aplikacji na oficjalnej stronie firmy. Nie ma co się zastanawiać!